Volledig ingerichte geschakelde 10-persoons bungalow
Deze volledig ingerichte geschakelde bungalow is geschikt voor maximaal 10 personen. De bungalow beschikt over een ruime woonkamer met open keuken. De woonkamer is voorzien van standaard apparatuur zoals een flat screen tv, dvd speler en radio cd speler. De open keuken is voorzien van een 4-pits gasfornuis, koelkast met vriesvak, koffiezetapparaat, combi magnetron, vaatwasser en waterkoker. Er zijn vijf slaapkamers waarvan drie slaapkamers met een tweepersoonsbed en twee slaapkamers met twee eenpersoonsbedden. 2 slaapkamers zijn voorzien van mechanische ventilatie. De bungalow is voorzien van twee badkamers met douche en er zijn twee aparte toiletten. Buiten op het terras heeft u de beschikking over tuinmeubilair inclusief parasol.
Exterieur en interieur kunnen onderling verschillen. Er is een centrale parkeerplaats nabij de bungalow.
Wij accepteren geen zakelijke boekingen.
Super
Februari 2025 - Kimberly C.
Een park in een rustige omgeving met diverse faciliteiten. Ook een goede uitvalsbasis voor activiteiten in de omgeving
Januari 2025 - Marja G.
Viele Möglichkeiten für Kinder, sehr flexibel, auch bei den Öffnungszeiten des Schwimmbads
Januari 2025 - Steffen K.
Hangt een goede sfeer op het park met aardig personeel
December 2024 - Nanda N.
Geen recensie achtergelaten
December 2024 - Henk V.
Was gezellig ingericht de saloon en de horeca.
December 2024 - Atie A.
Veel te doen voor de kids
December 2024 - Wilma D.
Biljarten en dart en bingo en de sfeer in het cafe
December 2024 - Elbert o.
Mooi park en goed bezienswaardigheden in de omgeving te bezoeken. Ruime accomodatie, mooi ingericht.
November 2024 - Wim O.
Eten en drinken bij Janny wat was dat gezellig. Eten goed en lekker natafelen aan de bar met een gezellig muziekje. Een vakvrouw top. De ligging Deventer, Zutphen enz. Wij waren met een groep oud Mariniers We hebben genoten tot volgend jaar.
November 2024 - L. v.
De Haloween was erg leuk en goed verzorgd. De kinderen hebben genoten.
November 2024 - George W.
We hebben een fijn verblijf gehad. Als we bij de receptie aangaven dat er iets miste of stuk was dan werd dat snel geregeld. De basis wat nodig is voor een verblijf was aanwezig. Huisje zag er prima uit.
Oktober 2024 - Esther S.
De ruimte van het huisje, de omgeving en de groep waarmee ik was.
Oktober 2024 - Colinda V.
he gehuurde huisje was mooi en groot genoeg,
Oktober 2024 - Frank d.
Alles gelijk vloers
Oktober 2024 - Ilse U.